Ik zie jou event 6 september

Deze middag willen we door middel van muziek en een korte overdenking / getuigenis Gods liefde aan de wijk tonen. De band die live zal spelen heeft al een aantal mooie nummers uitgezocht. Top2000 nummer met het thema ‘Ik zie jou’. Dit thema komt voort uit het verhaal van de Samaritaanse vrouw die Jezus ontmoet bij de waterput.

Je denkt dat je alleen bent en dat niemand naar je kijkt. Je denkt dat je voor niks rent dat je toch nooit iets bereikt. Je denkt dat niemand ziet hoe ongelofelijk hard je werkt. Je denkt dat al jouw moeite door geen mens wordt opgemerkt.
Het is donker om je heen en je knijpt je ogen dicht, zo kun je zelf niet zien. Maar ik zie jou!

Dit zijn de lyrics van 1 van de liederen die de live band zal spelen op zondagmiddag 6 september. Samen met oa ‘Lichtje branden’, ‘Ken je mij’ en ‘Fix you’ vertellen we een boodschap van hoop voor iedereen. Kom kijken & luisteren op het grasveld voor de kapel aan de Hogenkampsweg  in Zwolle vanaf 15.30 uur.

Tussen 17.00 en 18.30 uur is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten bij een Amerikaans buffet: gemeenteleden nemen daarvoor iets te eten en/of drinken mee om met elkaar te delen. 

We hebben er zin in en nodigen jullie van harte uit om er bij te zijn en te helpen.

Zie ook de flyer: